Кіноклуб Французького інституту представляє місяць документального кіно

17.11.2014

У листопаді Французький інститут в Україні вшановує місяць документального кіно, який проходить у всьому світі. Для глядачів кіноклубу ми підготували добірку з трьох виразних документальних стрічок з важливими соціальними, освітніми та культурними сюжетами. Саме час відволіктись від художнього мислення і зануритись у реальний світ.

Кінотеатр «Київ»

Зал «Сінематека»

вул. Черовоноармійська, 19

Показ мовою оригіналу з українськими субтитрами
Вхід: 25 грн

ВІВТОРОК 11/11

19:00

Будинок радіо

Реж. Ніколя Філібер
Документальний фільм / Франція / 2013 / 100’
 
Занурення у саме серце Радіо Франс, щоб відкрити те, що зазвичай приховано від слухачів: таємниці та позаефірне життя місця, в якому навіть робочий простір – звук, - залишається неосяжним.

ВІВТОРОК 18/11

19:00

Ключ від пральні

реж. Фред Флорі, Флоріан Девінь
Документальний фільм / Франція / 2013 / 72’
 
Причиною конфлікту інтересів серед жителів багатоквартиного будинку стає крихітна пральня, яка знаходиться у коридорі біля ліфту. В цей момент з'являється Клодін, яка за дорученням власника будинку, починає вести господарство. 

ПОНЕДІЛОК 24/11

17:00

Ми, принцеси Клевські

реж. Режі Соде
Документальний фільм / Франція / 2011 / 70’
 
Розповідь подій 1558 року, коли при дворі короля Генріха ІІ, мадемуазель Де Шартр, яка стала після весілля принцесою Клевською, зустрічає герцога Немурського. Молоді люди опиняються в неймовірній історії кохання. В наш час, у ліцеї ім. Дідро, що в Марселі, ця історія набуває нових смислів: в 17 років ліцеїсти переживають оповідь про принцесу Клевську через призму своїх почуттів. 
 
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema