Кіноклуб Французького інституту представляє місяць анімаційного кіно

03.10.2014

У жовтні Французький інститут в Україні влаштовує свято анімаційного кіно! І пропонує для перегляду добірку французьких мультфільмів. Три історії, три різні країни, три долі... Відкрийте для себе світ різнобарвних персонажів, який зачарує не лише дітей, а й дорослих!

19:00

Щопонеділка 

Кінотеатр «Жовтень»

вул. Костянтинівська, 26

 
Показ мовою оригіналу з українськими субтитрами
Вхід: 25 грн

6/10 

Колір шкіри: медовий

Реж. Джун Сік-юн, Лоран Буало
Анімаційний фільм / Бельгія, Франція / 2012 / 75’
 
Знятий у дивовижному поєднанні реальних та художніх образів, десь між спогадами та дійсністю, використовуючи до того ж історичні та сімейні архіви, «Колір шкіри: медовий» - це автобіографічна розповідь, яка відкриває нові горизонти анімаційного кіно.

13/10

Всесвітній потоп

реж. Жак-Ремі Жірер
Анімаційний фільм / Франція / 2003 / 90’
 
Жаби збираються запобігти світовій катастрофі – зливі, яка не вщухатиме протягом 40 днів та 40 ночей. Вони звертаються по допомогу до Фердинанда, його дружини Жюльєт та їх сина Тома, щоб об'єднати всіх звірів країни.

20/10

Айя з Йопугону

реж. Маргеріт Абуе, Клеман Убрері
Анімаційний фільм / Франція / 2013 / 84’
 
Наприкінці 70-х років на березі Кот-д'Івуар у відомому кварталі Йопугон міста Абіджан жила дев’ятнадцятирічна Айя, молода серйозна дівчина, що радо залишалася вдома вчитися, а не гуляти з друзями. Айя присвячує свої дні школі, сім’ї та двом найкращим подругам: Аджуа та Бінту, які тільки і думають про те, як таємно втікти до нічного клубу.