Кіноклуб Французького інституту в Україні представляє цикл фільмів ''На екрані - Канни''

20.05.2014

Кіноклуб Французького інституту в Україні представляє в травні цикл фільмів ''На екрані - Канни''

Французький інститут в Україні пропонує Вам переглянути три стрічки офіційної програми Каннського кінофестивалю минулих років

 
вул. Костянтинівська, 26 
 
 
Вхід: 25 грн
Покази мовою оригіналу з російськими або українськими субтитрами
 
 
 
 
 
 
 
► ПОНЕДІЛОК19/05
19.20

ДЕРЕВО

Реж. Жюлі Бертучеллі
У ролях: Шарлотта Генсбур, Моргана Дейвіс, Мартон Чокаш
Драматична комедія / Франція / 2010 / 100’
 
Щаслива австралійська родина: Дон, Пітер та четверо дітлахів. Їхнє сімейне вогнище охороняє величезна смоківниця, що розрослась біля будинку. На раптову смерть Пітера кожен реагує по-своєму. Сімона вірить, що дух татка живе у густій кроні дерева, про що й розповідає мамі по-секрету. Життя продовжується, але зв’язок із деревом настільки містичний...

 
► ПОНЕДІЛОК 26/05
19.00

ПІРОГА

Реж. Мусса Туре
У ролях: Сулейман Сейе Ндіє, Маламін Драм, Лаіті Фаль
Драма / Франція / 2012 / 90’
 
Події розгортаються у невеличкому рибацькому селищі у передмісті Дакара, звідки одна за однією відчалюють піроги. Нерідко доводиться зіштовхнутися зі смертельною небезпекою, щоб дістатись далеких іспанських територій Канарських островів.

 
► ПОНЕДІЛОК 02/06
19.00

ЛЮБОВ ЯК ОТРУТА

Реж. Катель Кілевере
У ролях: Клара Огард, Ліо, Мішель Галабрю 
Драма / Франція / 2010 /90
 
Після тривалої розлуки 14-річна Анна приїздить на канікули додому аби здійснити обряд миропомазання. Та тут на неї чекає прикра звістка - з сім’ї йде батько. Поки мати шукає прихистку у друга священника, Анна зближується з П’єром, енергійним та веселим юнаком. Її гризуть сумніви: віддатися душею і тілом Богові чи комусь іншому? 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema