Кіноклуб у червні: Політика

30.05.2017

Два фільми, які розкривають найактуальнішу тему політики з двох різних точок зору – комедійної та драматичної.


В рамках Свята кіно у Франції при купівлі одного квитка отримайте другий квиток у подарунок на цей же сеанс! Візьміть з собою друзів та коханих! Акція діє тільки при купівлі квитків у касах кінотеатру за адресою: вул. Велика Васильківська, 19.

КУПИТИ КВИТКИ ОН-ЛАЙН

12 червня о 19.00 у кінотеатрі "Київ"
НАБЕРЕЖНА ОРСЕ

режисер Бертран Таверньє
2013, 1 год 53 хв. Комедія
- Премія Сезар за найкращу чоловічу роль другого плану (Нільс Ареструп), 2014 рік
В ролях: Тьєррі Лермітт, Рафаель Персонназ, Нільс Ареструп
Фільм французькою мовою з російськими субтитрами

Синопсис:
Александр Тайар де Вормс - високий, гарний, лихий чоловік, який подобається жінкам і, до того ж, він - Міністр закордонних справ країни Просвітників – Франції. Його срібна шевелюра, атлетичне тіло з легкою засмагою можна побачити всюди: від форуму ООН у Нью-Йорку до небезпечної африканської республіки Убанга. Там він закликає найпотужніші розуми принести мир та спокій тим, хто тримає руку на спусковому гачку, справдити свою ауру майбутньої космічної Нобелівської премії миру. Александр Тайар де Вормс має потужний войовничий розум та працює згідно дипломатичних понять Святої Трійці: законність, ясність і ефективність. Там він викорінює американських неоконсерваторів, корумпованих росіян і жадібних китайців. Світ не може заслуговувати великодушності Франції, відчувається, що його обмежене мистецтво замкнене в шестикутній країні . Молодий Артур Вламінк, випускник Національної школи державного управління, найнятий в якості відповідального за «промови» в Міністерстві закордонних справ. Очевидно, що він повинен писати промови міністра! Йому доведеться навчитися писати зі сприйнятливістю та розумінням оточення принца, знайти собі місце між директором кабінету і радниками, які обертаються на Набережній Орсе, де стрес, амбіції і капості – звичайна справа... В той час, як він передбачає долю світу, йому загрожує інерція технократів.
Трейлер

 

26 червня о 19.00 у кінотеатрі "Київ"
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ

режисер П’єр Шоллер
2011 рік, 1 год 52 хв. Драма
- Приз Міжнародної федерації кінопреси, Канни 2011
- Премія Сезар за найкращу чоловічу роль, 2011
- Премія Сезар за найкращу чоловічу роль другого плану (Мішель Блан), 2011 рік
В ролях: Олів’є Гурме, Мішель Блан, Забу Брайтман
Фільм французькою мовою з українськими субтитрами

Синопсис:
Міністр транспорту Бертран Сен-Жан посеред ночі отримує дзвінок від начальника апарату міністерства. Йому повідомляють, що автобус перекинувся в яр. Не маючи вибору, він виїжджає на місце пригоди. Так починається одіссея державного діяча у все більш складному і ворожому світі. Швидкість, боротьба за владу, хаос, економічна криза ... Події розгортаються одна за одною, виникають конфлікти та невідкладні ситуації. На які жертви люди готові? Як довго вони витримають служити державі, яка їх мордує?
Трейлер
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema