Кіноклуб у червні

24.05.2016

Французький інститут в Україні представляє кіноклуб у червні "Свято музики" !
 
6 червня о 21:00 та 13 червня о 19:00
у кінотеатрі  «Київ» за адресою вул. Велика  Васильківська,  19
 
Вхід: 35 грн
Фільми мовою оригіналу з українськими або російськими субтитрами 
 
Кіноклуб повертається, щоб відзначити Свято музики 21 червня!
З нагоди Всесвітнього дня музики 21 червня, Французький інститут пропонує два фільми, де музика – всьому голова.  Ми починаємо літо без зайвих деталей! Чи то музика у стилі електро, чи то більш традиційна, вона стає в пригоді цим двом оригінальним, несподіваним  та вибуховим кіно-пропозиціям.
 
 
06 червня о 21.00
Еден / Режисер Міа Хансен-Льов
Музична драма / Франція / 2014 / 131 хв
З російськими субтитрами
90 - ті роки , Поль робить свої перші кроки посеред ночі в Парижі. Захоплюючись музикою , він створює зі своїм кращим другом ді - джей дует "Cheers". Вони швидко знаходять свою аудиторію і стрімка популярність запаморочує , хлопці переживають ейфорію, це все стає небезпечним і ефемерним.
Охоплений своєї пристрастю, Павло забуває будувати своє життя.
 
 
 
 
13 червня о 19.00
Пісні про кохання / Режисер  Крістоф Оноре  
Романс, музична драма / Франція / 2007 / 100 хв
З українськими субтитрами
Всі пісні про кохання розповідають одну і ту ж саму історію : " Забагато людей , які люблять тебе " ... " Я ніколи не міг жити без тебе " ... " Вибач Ангел " . Фільм розповідає цю саму історію.
 
 
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema