Кіноклуб у грудні

25.11.2016

Дві чудові стрічки для повної зміни обстановки у розпалі зими. З одного боку, це історія-ініціація неймовірної чуттєвої сили, а з іншого – хвилююча пронизлива трагедія, яка отримала приз на Каннському фестивалі. Кіноклуб у грудні пропонує гарно завершити рік !

5 грудня о 19.00
Сьогодні / реж. Ален Гоміс, 2012, 86 хв. , з укр. субтитрами
 
Синопсис:
Дакар – дружнє, сповнене кольорів місто,  що ніколи не спиняється…
Родина, друзі, перше кохання, акції протесту, сподівання…
Сьогодні Сатче має померти. Він був обраний. Сьогодні Сатче живе так, як ніколи.

Дивитися трейлер

Купити квитки


 

12 грудня о 19.00
Людина, що кричить / реж. Махамат-Салех Харун, 2010, 92 хв., з укр. субтитрами

Синопсис:
Чад у наші дні. Адам, 60 років, колишній чемпіон з плавання, працює тренером у басейні розкішного готелю у Нджамена. Під час продажу готелю китайцям, він має залишити своє місце сину Абделю. Він дуже тяжко переживає цю ситуацію, яку він сприймає як соціальний занепад. Країна потерпає від громадянської війни і озброєних повстанців, які загрожують владі. Як реакція, уряд звертається до населення з закликом до військових дій, вимагаючи від них грошей або дітей у віці, в якому вони можуть воювати . На Адама тисне начальник району щодо його внеску. Але у Адама нема грошей, в нього є лише син…

Дивитися трейлер

Купити квитки

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema