КІНОКЛУБ Французького інституту представляє місяць документального кіно

25.11.2013

ПРИСВЯЧЕНИЙ НІКОЛЯ ФІЛІБЕРУ: довкола мовлення

Вул. Констянтинівська, 26

Покази французькою мовою з українськими субтитрами

Вхід: 20 грн

У 2013 році Французький інститут присвячує програму  «Місяця документального кіно» кінострічкам видатної постаті французького документального кіно – Ніколя Філіберу. До вашої уваги чотири фільми режисера – цикл дослідження можливостей спілкування та способів мовлення.  
 
За підтримки: Асоціації «Images en bibliothèque», Міністерство культури Франції, Національного центру кінематографії та Французького інституту
 

04/11 

19:30

БУТИ ТА МАТИ

Реж. Ніколя Філібер
Франція / 2002 / 104’
 
В деяких районах Франції ще існують школи з так званим "єдиним класом", в якому один вчитель або вчителька навчають всіх сільських дітей від дитячого садка і до закінчення початкової школи. Зосереджуючись на собі та пізнаючи світ, ці вигадливі дітлахи проживають кожен день разом у радощах або незгодах. Ніколя Філібер вирушив до регіону Овернь на зустріч з таким незвичайноим класом.
 

11/11 

19:00

НЕНЕТ

Реж. Ніколя Філібер
Франція / 2010 / 70’
 
Народжена у лісах Борнео сорокарічна Ненет – найстарша вихованка невеликого зоопарку Саду рослин у Парижі. Ця самка орангутанга стала місцевою знаменитістю, зустрічаючи кожного дня сотні відвідувачів біля свого вольєру. І звичайно, ніхто з них не проходить мовчки...  Але ж хто кого розглядає? 

18/11

19:30

КРАЇНА ГЛУХИХ

Реж. Ніколя Філібер
Франція / 1993 / 99’
 
На що схожий світ для мільйонів людей, які з народження живуть в абсолютній тиші? Разом з Жан-Клодом, Клер, Флоран, Абу, Марі-Елен та іншими, Ніколя Філібер відкриває нам цю далеку країну, в якій панує специфічна система комунікацій, в якій погляд і дотик настільки важливі.
 

25/11

19:05

ДІМ РАДІО

Реж. Ніколя Філібер
Франція / 2012 / 103’
 
Занурення в саме серце Радіо Франс щоб відкрити те, що зазвичай приховано від публіки: таємниці та позаефірне життя місця, в якому навіть робочий простір – звук, – залишається неосяжним.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema