Французька весна в Україні: НАШ ЧАС, театральний триптих про життя людей

14.04.2015

КИЇВ
ЖИТИ : 10 – 14 квітня о 19.00
ОБЕРЕЖНО: КРИХКЕ! : 17 – 21 квітня о 19.00
НА ДРУЗКИ…: 24 – 28 квітня о 19.00
Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса
 
НАШ ЧАС
Театральний триптих про життя людей
 
Зовсім не легко вийти з тваринного стану, випростатись і йти прямо, дивитись на зорі, звертати увагу на свого ближнього, на тих, хто слабший за нас, одним словом жити разом, поділяючи моменти справжньої причетності і оберігати себе від варварства, що причаїлось в глибині нас самих. Все це нестійке. Висновки та ідеї, будь-які форми влади намагаються навести тут порядок, щоб вирішувати за нас, ризикуючи зламати ці тонкі зв'язки, які нас об'єднують один з одним у рухливе та крихке коло, всі ці тонкі зв'язки, які допомагають нам стояти разом, без одягу і прикрас, спираючись один на одного.
 
«Наш час» – це прогулянка крізь знаки цієї крихкої сутності та зусилля, які ми повинні робити, щоб утримати рівновагу на тоненькій ниточці людського існування.
 
Продаж квитків у касах Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema