Відкриття подачі заявок Campus Art

10.11.2020

Відкрито прийом документів на навчання за мистецькими спеціальностями: мода, дизайн, музика, кіно, архітектура, мистецтво… у Франції!

Вступну кампанію та електронну подачу документів через платформу мережі CampusArt відкрито до 28 лютого 2021.

CampusArt - це мережа французьких вищих навчальних закладів у галузі культури і мистецтва; її діяльністю опікується агенція Campus France, за підтримки Міністерства освіти, вищої освіти, досліджень та інновацій, Міністерства Європи та закордонних справ та Міністерства культури Франції.

Веб-сайт www.campusart.org надає доступ (за певними виключеннями) до інформації від вищих шкіл та університетів, які входять до мережі, щодо їх освітніх програм з мистецтва, архітектури, кінематографії, культурної спадщини, дизайну, візуального мистецтва, моди, музики, архітектури інтер’єру, 3D-анімації, ... за всіма рівнями: від підготовчих курсів, до програм бакалаврату, магістратури, докторантури.

Вибір освітнього курсу у CampusArt це швидкий і водночас інтерактивний процес, завдяки якому іноземний студент заповнює лише одне вступне досьє, до якого мають доступ усі 160 вищих шкіл і університетів мережі.

Майбутні студенти отримують підтвердження про зарахування у період з лютого по березень 2021, що уможливлює їм завчасно та комфортно підготувати своє перебування у Франції.

Мережа CampusArt функціонує у всьому світі. Це – безкоштовний сервіс, студент оплачує послуги тільки тоді, коли вирішує прийняти пропозицію про навчання.

Календар процедури CampusArt :

  • 2 листопада 2020 - 28 лютого 2021: відкриття платформи CampusArt та початок подачі аплікаційних форм студентами
  • 28 лютого 2021 року: кінцевий термін подання аплікаційних форм на платформі CampusArt (: онлайн-заявка та супровідні документи). Початок інтерв'ю з кандидатами (телефоном або по Skype) Надходження пропозицій про зарахування від ВНЗ на платформі CampusArt.
  • 30 квітня 2021 року: кінцевий термін отримання пропозицій про зарахування.
  • 30 квітня - 15 травня 2021: підтвердження або відхилення кандидатами пропозицій навчальних закладів.
  • 15 травня 2021: кінцевий термін для підтвердження згоди на вступ студентами у їх акаунті на платформі CampusArt. Закриття сайту платформи CampusArt.
  • З кінця травня 2021 року: оформлення документів про зарахування навчальним закладом і відправлення оригіналу запрошення до CampusArt , який направляє ці документи кандидату.