Відкриття подачі заявок Campus Art

10.11.2020

Відкрито прийом документів на навчання за мистецькими спеціальностями: мода, дизайн, музика, кіно, архітектура, мистецтво… у Франції!

Вступну кампанію та електронну подачу документів через платформу мережі CampusArt відкрито до 28 лютого 2021.

CampusArt - це мережа французьких вищих навчальних закладів у галузі культури і мистецтва; її діяльністю опікується агенція Campus France, за підтримки Міністерства освіти, вищої освіти, досліджень та інновацій, Міністерства Європи та закордонних справ та Міністерства культури Франції.

Веб-сайт www.campusart.org надає доступ (за певними виключеннями) до інформації від вищих шкіл та університетів, які входять до мережі, щодо їх освітніх програм з мистецтва, архітектури, кінематографії, культурної спадщини, дизайну, візуального мистецтва, моди, музики, архітектури інтер’єру, 3D-анімації, ... за всіма рівнями: від підготовчих курсів, до програм бакалаврату, магістратури, докторантури.

Вибір освітнього курсу у CampusArt це швидкий і водночас інтерактивний процес, завдяки якому іноземний студент заповнює лише одне вступне досьє, до якого мають доступ усі 160 вищих шкіл і університетів мережі.

Майбутні студенти отримують підтвердження про зарахування у період з лютого по березень 2021, що уможливлює їм завчасно та комфортно підготувати своє перебування у Франції.

Мережа CampusArt функціонує у всьому світі. Це – безкоштовний сервіс, студент оплачує послуги тільки тоді, коли вирішує прийняти пропозицію про навчання.

Календар процедури CampusArt :

  • 2 листопада 2020 - 28 лютого 2021: відкриття платформи CampusArt та початок подачі аплікаційних форм студентами
  • 28 лютого 2021 року: кінцевий термін подання аплікаційних форм на платформі CampusArt (: онлайн-заявка та супровідні документи). Початок інтерв'ю з кандидатами (телефоном або по Skype) Надходження пропозицій про зарахування від ВНЗ на платформі CampusArt.
  • 30 квітня 2021 року: кінцевий термін отримання пропозицій про зарахування.
  • 30 квітня - 15 травня 2021: підтвердження або відхилення кандидатами пропозицій навчальних закладів.
  • 15 травня 2021: кінцевий термін для підтвердження згоди на вступ студентами у їх акаунті на платформі CampusArt. Закриття сайту платформи CampusArt.
  • З кінця травня 2021 року: оформлення документів про зарахування навчальним закладом і відправлення оригіналу запрошення до CampusArt , який направляє ці документи кандидату.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema