Он-лайн платформа для подачі документів на програми по мистецтву і архітектурі

03.11.2016

CampusArt це мережа франзузьких закладів освіти в галузі мистецтв та архітектури, яку координує Агентство Campus France за підтримки французьких міністерств національної освіти, вищої освіти та досліджень, закордонних справ та міжнародного розвитку і культури, а також національної асоціації вищих шкіл мистецтва.

Сайт www.campusart.org надає доступ (за певних умов) до освітніх програм з образотворчого мистецтва, архітектури, кіно, охорони спадщини, дизайну, візуальних комунікацій, моди, музики,... на рівнях підготовчих класів (1-2 курс), бакалаврата, магістратури, пост-магістерських програм та аспірантури, які надають заклади-члени мережі.Retour ligne automatique
Вибір освітньої програми супроводжується поданням свого досьє через он-лайн платформу, яка дає можливість заповнювати єдине досьє для різних закладів.

Детальніше : http://www.campusart.org/

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema