Третій Львівський медіа-форум: виступ Бернара-Анрі Леві

22.05.2015

28 – 30 травня 
Арена Львів / вул. Стрийська, 199
 
Головна тема цьогорічного Lviv Media Forum – Медіа у час бурхливих змін. Цьогоріч доповіді та дискусії сфокусуються на ролі медіа під час кризових подій в Україні та довкола неї, а також на новітніх тенденціях у світовій практиці. Географія ІІІ Львівського Медіафоруму включає щонайменше десять країн: США, Велику Британію, Німеччину, Швецію, Данію, Росію, Білорусь, Польщу та Україну.
 
Серед спікерів цьогорічного Медіафоруму Франція займає особливе місце – журналіст та істори Галя Акерман, а також філософ Філіпп де Лара братимуть участь у дискусіях 28 травня.
 
Спеціальним гостем, який відкриє ІІІ Львівський медіафорум, стане французький політичний журналіст, письменник та філософ Бернар-Анрі Леві. Також, 28-го травня о 19.30 у Львівський опері він представить свою моновиставу «Готель Європа».
 
Спектакль присвячується подіям на Майдані, річниці «Революції гідності». Сама п'єса – це монолог довжиною в 5 актів. Дія відбувається 27 червня 2014 року, в Сараєво, напередодні меморіальних заходів в пам'ять про століття з початку Першої світової. Головний герой – письменник, який повинен підготувати промову. Місце дії – готель, в якому він бував 20 років тому. На його промову про Європу, її основоположні цінності, її майбутній і теперішній стан духу, чекають мільйони. Він один у закритій кімнаті шукає натхнення в старих фотографіях і документах.
 
Лейтмотивом через всю п'єсу проходить тема Українського Майдану, боротьба українців за право жити у вільній країні – нагадування всій Європі про те, якими є справжні маркери демократії та ціна, яку народові доводиться платити за гідне життя.
 
Організатори: ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради. За підтримки: проекту «Mymedia», МФ «Відродження».