Запрошуємо Вас до співпраці в рамках Днів французької мови

20.03.2019

Запрошуємо Вас до співпраці в рамках Днів французької мови для фахівців освітньої сфери в Україні.

До уваги освітян – франкофонів та франкофілів!
13-15 червня 2019 року  у Києві відбудуться зустрічі, на яких обговорюватимуться питання, пов’язані з практикою викладання французької мови та франкомовністю в Україні.
Якщо ви маєте позитивний досвід, цікаві ідеї або пропозиції та бажаєте ними поділитися, не гайте часу та відповідайте на цей заклик до 15 квітня.

https://ua.ifprofs.org/sites/default/files/field_in_collection_fo/appel-contribution.pdf

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema