Арсенал ідей

05.04.2017

ФРАНЦІЯ НА АРСЕНАЛІ ІДЕЙ

АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний і комунікативний простір для дітей та батьків у Мистецькому Арсеналі, а також однойменний щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм. Цього разу головним фокусом фестивалю, який пройде з 5 по 9 квітня 2017, стануть 12 тематичних інтерактивних майстерень, присвячених різним видам творчої діяльності від програмування до кулінарії, від іграшки до журналістики... У рамках фестивалю відбудеться ІІ Форум нової освіти.

Французькі учасниці:


Хлоя Перарно
6 та 7 квітня 17.00-18.30


Хлоя Перарно народилася у 1983 році. Її дитячі роки пройшли на природі Лотарингії, де вона полюбляла споруджувати халабуди, малювати хатинки та чекати сніжних днів, коли можна не піти до школи. У 2012 році вона отримала диплом ілюстратора Королівської академії витончених мистецтв Брюсселя. Вона працює над маленькими та великими проектами, створює книжки для дітей, ілюстрації для преси, веде творчі майстерні для дітей… У 2013 році разом з іншими ілюстраторами та авторами з Брюсселя вона створює фензин для дітей “Cuistax”.
Хлоя Перарно проведе два майстер-класи зі створення гигантських поштових листівок за мотивами своєї книги «Оркестр, шукай та знаходь навколо світу». Під час майстер-класу діти зможуть створити одну чи декілька поштових листівок, вибравши тему (пейзаж, місто, мешканці, пам’ятки тощо) та використавши техніки колажу, трафарету та ілюстрації.
Виставка оригіналів малюнків з цієї книги також відбудеться у рамках фестивалю.


Ізабель Тош
7 квітня 15.00-16.30


Французька мисткиня, що з вересня 2015 року живе в Україні. Ще у 2012 році вона почала шукати способи висловити свою думку щодо надспоживання, щодо відходів з пластику, які накопичуються в океанах та щодо інших проблем нашого суспільства, суспільства “цивілізованої” та технологізованої людини, яка руйнує оточуюче середовище. З того часу вона працює із вторинною сировиною: малює, створює скульптури та інсталяції.
За три роки, що вона їх провела в Тирані, столиці Албанії, вона створила Eco Fashion Show, щорічну подію для дітей з різноманітними майстер-класами.