Французькі учасники "Книжкового арсеналу"

15.04.2016

20-24 квітня
Мистецький Арсенал / вул. Лаврська, 12
 
Французька програма цьогорічного фестивалю є багатою та різноплановою.
Презентації французьких книжок в українському перекладі за участю авторів адресуватимуться дорослим, які цікавляться філософією, а також «легкими» жанрами, як то пригодницький та детективний роман. Дискусія навколо дитячої літератури за участі французьких та німецьких фахівців зацікавить видавців, педагогів та батьків. Автори дитячих книжок зустрінуться з юними читачами.
Як і щороку, вручення премії ім. Григорія Сковороди за кращий переклад з французької мови на українську збере усіх, хто робить внесок у присутність французької книги в Україні.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema