Відкриття Антарктики: показ фільмів та обговорення

07.11.2017

Показ короткометражних фільмів про Антарктику та дискусія на тему “Розширюючи франко-українські наукові горизонти в Антарктиці”

Французькі та українські дослідники працюють на станціях з двох протилежних країв Антарктики, континенту, мало відомого широкій публіці, але дуже важливого для пізнання функціонування нашої планети.
Їхня робота та їхнє життя описані у трьох коротких документальних фільмах, які будуть демонструватися під час вечора:
- Логістика на станції Дюмон Дюрвіль
- Програма ECOPHY, від французького полярного інституту Поль-Еміль Віктор
- Антарктика від студії Паганель
 
У присутності Іва Френо, директора французького полярного інституту Поль-Еміль Віктор, Дмитра Чеберкуса, директора департаменту технологічного та наукового розвитку  Міністерста освіти та науки України,  Івана Парнікози, біолога, дослідника, учасника багатьох експедицій до Антарктики. 
 
В рамках Місяця документального кіно
Фото: Французький полярний інститут Поль-Еміль Віктор

14 листопада, 19.00 
Медіатека ФІУ 
Вхід вільний 

 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema