Концерт ансамблю Modern в рамках Kyiv Contemporary Music Days

30.11.2017

Messiaen Tribute

Концерт ансамблю Modern в рамках Kyiv Contemporary Music Days 

10 грудня, 18.00 – Unit City (вул. Дорогожицька,1)
 
Солісти:
Юрі Матцузакі, флейта (Японія-Німеччина)
Ніна Янсен-Дейнцер, кларнет (Німеччина)
Джунія Макіно, скрипка (Японія-Швейцарія)
Мілош Дроґовскі, віолончель (Польща)
Антоній Баришевський, фортепіано (Україна)
Євген Громов, фортепіано (Україна)
 
10 грудня в інноваційному парку UNIT.City відбудеться кульмінація фестивалю сучасної академічної музики KCMD 12/2017: концерт солістів Ensemble Modern та Internationale Ensemble Modern Akademie (Франкфурт) - легендарного ансамблю, що з 1980 року є рушієм нової музики в Європі, а також відомих українських піаністів — Антонія Баришевського (соліста Національної філармонії України, лауреата 20 міжнародних конкурсів) та Євгена Громова — лауреата премії ім. Ревуцького, музиканта, що вже впродовж 20 років відомий своєю спеціалізацією у виконанні нової музики в Україні.
 
Концерт є спільним проектом Kyiv Contemporary Music Days, UNIT.City іSensorama Lab та організовано за підтримки Посольства Німеччини в Україні і Французького Інституту в Україні.
 
На концерті, дата якого збігається з днем народження видатного французького композитора ХХ століття Олів'є Мессіана, прозвучить «Quatuor pour la fin du temps» («Квартет на кінець часу») для кларнету, скрипки, віолончелі та фортепіано, що був створено і прем'єра якого відбулася у 1941 році під час перебування композитора у німецькому таборі для військовополонених. Згодом цей твір став одним з найвідоміших камерних творів минулого століття.
 
Окрім того, на концерті прозвучать твори трьох видатних композиторів ХХ і ХХІ століть: Фаусто Ромітеллі, Тошіо Хосокави і Йоханнеса Мотшмана.
 
Програма:
Олів’є Месіан — Quatuor pour la Fin du Temps
Тошіо Хосокава — Stunden-Blumen
Йоханнес Мотшман — Below Threshold
Фаусто Ромітеллі — Domeniche alla periferia del impero
 

Придбати квитки

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema