"Анукі у пошуках весни". Спектакль-відкриття Французької весни - 2016.

28.03.2016

«Анукі у пошуках весни». Світлова проекція від компанії Aglagla
 
2 квітня, 20.30 та 21.30
Київ / Європейська площа
 
Анукі, нарешті, приїжджають до Києва! Після Ліона, Дубая, Осаки, Сингапура двоє найменших у світі ескімосів знайшли новий незвичний ігровий майданчик: для своїх нових пригод вони обрали фасад Українського Дому.
 
У неперевершеному спектаклі-проекції, створеному за допомогою технологій 3D-меппінгу, які перетворять Український дім на величезний відео-екран, Анукі відправляться «на пошуки весни». Подорож, у якій, завдяки новітнім технологіям кумедні персонажі проживають усі пори року та завершують свої пригоди навесні – у найгарнішу пору року, пору відновлення та надій...
 
У своїх мальовничих і веселих пригодах два персонажі зустрічають мандрівниць, які зачарували Україну своїми музичними та вокальними творами: Dakh Daughters демонструють свій талант під час виконання пісні в одній зі сцен  дійства.
 
Без сумніву, і дорослі, і малеча, будуть у захваті від карколомних пригод двох веселих ескімосів, а завдяки креативності та технічній майстерності французької компанії Aglagla глядачі зможуть по новому подивляться на архітектуру будівлі, яку деякі  обожнюють або нанавидять, але здебільшого не звертають увагу, а саме на фасад Українського дому.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema