"Анукі у пошуках весни". Спектакль-відкриття Французької весни - 2016.

28.03.2016

«Анукі у пошуках весни». Світлова проекція від компанії Aglagla
 
2 квітня, 20.30 та 21.30
Київ / Європейська площа
 
Анукі, нарешті, приїжджають до Києва! Після Ліона, Дубая, Осаки, Сингапура двоє найменших у світі ескімосів знайшли новий незвичний ігровий майданчик: для своїх нових пригод вони обрали фасад Українського Дому.
 
У неперевершеному спектаклі-проекції, створеному за допомогою технологій 3D-меппінгу, які перетворять Український дім на величезний відео-екран, Анукі відправляться «на пошуки весни». Подорож, у якій, завдяки новітнім технологіям кумедні персонажі проживають усі пори року та завершують свої пригоди навесні – у найгарнішу пору року, пору відновлення та надій...
 
У своїх мальовничих і веселих пригодах два персонажі зустрічають мандрівниць, які зачарували Україну своїми музичними та вокальними творами: Dakh Daughters демонструють свій талант під час виконання пісні в одній зі сцен  дійства.
 
Без сумніву, і дорослі, і малеча, будуть у захваті від карколомних пригод двох веселих ескімосів, а завдяки креативності та технічній майстерності французької компанії Aglagla глядачі зможуть по новому подивляться на архітектуру будівлі, яку деякі  обожнюють або нанавидять, але здебільшого не звертають увагу, а саме на фасад Українського дому.