Одержимість. Виставка Анни Житар

14.05.2016

17 - 31 травня / кафе "Le Buffet"
Французький інститут в Україні
вул. Гончара, 84
 
В момент, коли багато українців мріють покинути країну, Анна Житар взяла інший напрямок. Вона повернулася додому після 10-ти років, проведених у Бельгії, аби приручити, прийняти країну та бути прийнятою нею.
Її малюнки, створені фломастером чи тушшю на папері, вибухають кольорами. Ритми, орнаменти додають чуттєвості та природності у буденність, звертаючись до Нового мистецтва в оригінальному виконанні.
Анна Житар народилась у 1992 році у Києві. Живе та працює в Києві.
 
Вхід вільний

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema