Виставка Анни Сарвіри

25.11.2016

30 листопада - 23 грудня
кафе Французького інституту Le Buffet
вул. Гончара, 84


Більша частина плакатів на виставці створені для проектів Pictoric - портрети українських діячів, афіши до п'єс Шекспіра та постери з нового проекту про Україну YellowBlue. Також на виставці представлена вибірка ілюстрацій, створених для українськийх та іноземних видавництв, а також для виставок в Україні, Польщі, Італії та Грузії. Є також деклька плакатів, створених для себе самотніми зимовими вечорами.

Співзасновник клубу ілюстраторів Pictoric, Анна Сарвіра закінчила Національну Академію образотворчого мистецтва і архітектури в Києві і є автором численних ілюстрацій до дитячих книжок.

ВХІД ВІЛЬНИЙ
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema