"Актриси" Кейт Беррі

20.10.2017

"Актриси" Кейт Беррі 

Виставка фоографій 

26 жовтня - 14 листопада

Шана талановитому фотографу Кейт Беррі (дочці актриси та співачки Джейн Біркін і композитора Джона Беррі), яка передчасно пішла з життя в грудні 2013 року.
 
Вшанування через фотооб'єктив Кейт Беррі кіноактрис, особливо французького кіно, від найвідоміших зірок до акторок молодого покоління.
Двадцять п'ять неймовірно красивих портретів, зроблених у невловимо багатогранній, тихій і меланхолійній атмосфері, де поєднуються як складеність і точність композиції, так і постановка тіл з декораціями.
 
Кейт Беррі  тонко відтворює образ кожної актриси – якомога інтимніше, не так, як ми її бачимо в засобах масової комунікації, вона це робить для  досягнення чутливого вираження глибокої інтимності, реальної чи уявної.
 
Оригінальна виставка створена Французьким інститутом у співпраці з сином фотографа Романом Кермадеком та куратором, фотографом і журналістом Алін Арлеттаз. У Києві представлена в рамках Міжнародного кінофестивалю «Молодість».
 
Вхід за квитками до Музею. 
Час роботи:
щоденно з 10:00 до 18:00 (каса до 17:30)
вихідний день – понеділок
останній четвер місяця – вхід безкоштовний
остання п'ятниця місяця – санітарний день

 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema