Візит у Волинський національний університет імені Лесі Українки

28.10.2021

28 жовтня 2021 року Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні та Директор Французького інституту в Україні Олів’є Жако відвідав Волинський національний університет імені Лесі Українки та зустрівся з його ректором, професором Цьось Анатолієм Васильовичем у присутності проректора з навчальної роботи та рекрутації та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці. Також у зустрічі взяв участь завідувач кафедрою педагогічної та вікової психології.

Сторони обговорили можливості франко-української університетської співпраці, після чого відбувся візит до Французького культурного центру університету та до кафедри романських мов та інтерлінгвістики у присутності завідувачки кафедри професорки Ольги Станіслав.

Пан Жако також зустрівся з 60 учасниками мандрівного табору європейської молоді «Назустріч Європі! Інклюзія та толерантність» у віці 11 - 16 років, який було організовано Французьким інститутом в Україні на базі університету в рамках Європейської програми “Дім Європи”.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema