Візит у Волинський національний університет імені Лесі Українки

28.10.2021

28 жовтня 2021 року Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні та Директор Французького інституту в Україні Олів’є Жако відвідав Волинський національний університет імені Лесі Українки та зустрівся з його ректором, професором Цьось Анатолієм Васильовичем у присутності проректора з навчальної роботи та рекрутації та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці. Також у зустрічі взяв участь завідувач кафедрою педагогічної та вікової психології.

Сторони обговорили можливості франко-української університетської співпраці, після чого відбувся візит до Французького культурного центру університету та до кафедри романських мов та інтерлінгвістики у присутності завідувачки кафедри професорки Ольги Станіслав.

Пан Жако також зустрівся з 60 учасниками мандрівного табору європейської молоді «Назустріч Європі! Інклюзія та толерантність» у віці 11 - 16 років, який було організовано Французьким інститутом в Україні на базі університету в рамках Європейської програми “Дім Європи”.