Інформація для студентів та відвідувачів Французького інституту в Україні

29.10.2021

Порядок роботи ФІУ з 1 листопада 2021 року.

Допуск студентів та відвідувачів до медіатеки та курсів ФІУ здійснюватиметься за умовами наявності сертифікату про повну вакцинацію або свіжого негативного ПЛР-тесту (який чинний 72 години).

Мовна школа та екзаменаційний центр також залишаються відкритими для відвідувачів за умови пред’явлення сертифікату про повну вакцинацію або ПЛР-тесту (правила стосуються як викладачів, так і студентів).

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema