Міжнародний технічний стаж "Архіви"

Результат пошуку зображень за запитом Міжнародний технічний стаж "Архіви" (STIA), що було створено в 1951 році, проходить щороку у Парижі, його тривалість 5 тижнів . Організацією стажу опікується Міністерство Культури та коммунікацій (загальна дирекція з питань охорони національної спадщини).

 

Мова йдеться про загальнопросвітницьке франкомовне стажування для підвищення кваліфікації французьким та іноземних працівників архивів, для обміну досвідом між професіоналами з різних країн та для створення та анімації мережи учасників, тренерів та організаторів таких стажувань. Разом із французькими експертами учасники стажувань обмінюються досвідом за всіма напрямками архівної справи. Після повернення до своєї країни, учасники мають поділитися отриманими знаннями та навичками із власною професійною мережою.

 

Стажування  STIA  2018 відбудеться з  26 березня по 27 квітня (5 тижнів).

 

За більш детальною інформацією звертайтесь :
M. Jean-Pierre Defrance, chef du département formation, tél. 33 1 40 27 67 23
Mme Sonia Salazar-Zéa, responsable des formations internationales d’archives, tel. 33 140 27 63 97
stia.dgp-formation@culture.gouv.fr

 

Або:

http://www.culturecommunication.gouv.fr/Nous-connaitre/Emploi-et-formation/Formations-professionnelles/Formation-continue-et-internationale-en-patrimoine/Stages-internationaux/Stage-technique-international-d-archives