Міжнародний технічний стаж "Архіви"

Результат пошуку зображень за запитом Міжнародний технічний стаж "Архіви" (STIA), що було створено в 1951 році, проходить щороку у Парижі, його тривалість 5 тижнів . Організацією стажу опікується Міністерство Культури та коммунікацій (загальна дирекція з питань охорони національної спадщини).

 

Мова йдеться про загальнопросвітницьке франкомовне стажування для підвищення кваліфікації французьким та іноземних працівників архивів, для обміну досвідом між професіоналами з різних країн та для створення та анімації мережи учасників, тренерів та організаторів таких стажувань. Разом із французькими експертами учасники стажувань обмінюються досвідом за всіма напрямками архівної справи. Після повернення до своєї країни, учасники мають поділитися отриманими знаннями та навичками із власною професійною мережою.

 

Стажування  STIA  2018 відбудеться з  26 березня по 27 квітня (5 тижнів).

 

За більш детальною інформацією звертайтесь :
M. Jean-Pierre Defrance, chef du département formation, tél. 33 1 40 27 67 23
Mme Sonia Salazar-Zéa, responsable des formations internationales d’archives, tel. 33 140 27 63 97
stia.dgp-formation@culture.gouv.fr

 

Або:

http://www.culturecommunication.gouv.fr/Nous-connaitre/Emploi-et-formation/Formations-professionnelles/Formation-continue-et-internationale-en-patrimoine/Stages-internationaux/Stage-technique-international-d-archives

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema