Стипендія для мастера з ядерної сталої інженерії

Вища гірнича школа Нанту надає фінансову допомогу найкращим студентам, які пройдуть конкурсний відбір для вступу в лютому 2017 року на програму Магістр з ядерної сталої інженеріїя – Застосування & Менеджмент (SNEAM) !

 

Подати свою кандидатуру на магістерську програму та на стипендію можливо до 25 листопада 2016 року. До участі у конкурсі допускаються тільки студенти, які вже мають рівень бакалавра (4 роки вищої освіти мінімум) у галузі ядерної інженерії та володіють англійської мовою.

Найкращі кандидати розпачнуть навчання за програмою 14 лютого 2017 року відразу за програмою 2го семестру першого року магістратури, та зможуть отримати стипендію від 2500 до 3750 € від Фундації EDF-Французький інститут, партнер Гірничої школи Нанту.

 

 

 

 

 

 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema