Стипендія для мастера з ядерної сталої інженерії

Вища гірнича школа Нанту надає фінансову допомогу найкращим студентам, які пройдуть конкурсний відбір для вступу в лютому 2017 року на програму Магістр з ядерної сталої інженеріїя – Застосування & Менеджмент (SNEAM) !

 

Подати свою кандидатуру на магістерську програму та на стипендію можливо до 25 листопада 2016 року. До участі у конкурсі допускаються тільки студенти, які вже мають рівень бакалавра (4 роки вищої освіти мінімум) у галузі ядерної інженерії та володіють англійської мовою.

Найкращі кандидати розпачнуть навчання за програмою 14 лютого 2017 року відразу за програмою 2го семестру першого року магістратури, та зможуть отримати стипендію від 2500 до 3750 € від Фундації EDF-Французький інститут, партнер Гірничої школи Нанту.

 

 

 

 

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema