Конкурс на здобуття гранта для навчання на Phd у галузі математика-інформатика

Результат пошуку зображень за запитом

LAB-STICC Лабораторія наук та технологій про інформацію, коммунікації та знання відкриває конкурс для здобуття гранта для написання дисертації

 

Тема дисертації буде наближена до теми "Якість даних геометрічних об'єктів в георафічних інформаційних системах ". Кандидат має бути компетантним у галузі(ях) прикладної математики та/чи статистика та/чи опереційний пошук - теорія графів та/чи інформатика. Отож достатньо мати загальний високий науковий рівень.

Стипендія розміром 1500 євро / місяць на 3 роки починаючи з вересня-жовтня 2017 року.

Аспірант буде запкріпленим за докторською школою SICMA на базі Університету Бретань-Південь.

 

 

Додактова інформація: Ольга ДОРОШ  044 204 81 90, campusfrance.kiev@gmail.com

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema