Конкурс на здобуття гранта для навчання на Phd у галузі математика-інформатика

Результат пошуку зображень за запитом

LAB-STICC Лабораторія наук та технологій про інформацію, коммунікації та знання відкриває конкурс для здобуття гранта для написання дисертації

 

Тема дисертації буде наближена до теми "Якість даних геометрічних об'єктів в георафічних інформаційних системах ". Кандидат має бути компетантним у галузі(ях) прикладної математики та/чи статистика та/чи опереційний пошук - теорія графів та/чи інформатика. Отож достатньо мати загальний високий науковий рівень.

Стипендія розміром 1500 євро / місяць на 3 роки починаючи з вересня-жовтня 2017 року.

Аспірант буде запкріпленим за докторською школою SICMA на базі Університету Бретань-Південь.

 

 

Додактова інформація: Ольга ДОРОШ  044 204 81 90, campusfrance.kiev@gmail.com

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema