Моя дисертація за 180 секунд

Відділення AUF Центральної та Східної Європи у Кишиневі у партнерстві з Французьким інститутом України (IFU) організовує перше видання конкурсу в Україні "Моя дисертація за 180 секунд". Національний фінал змагань буде організований на початку червня у Києві. Конкурс заявок відкритий до 17 травня 2021 року.

Мета конкурсу 

Конкурс дозволяє учасникам представити їх тему дослідження у доступних термінах, французькою мовою, широкій аудиторії із різним рівнем знань у галузі. Кожен кандидит має 180 секунд та лише 1 слайд щоб презентувати результати свого дослідження зрозуміло, загальнодоступно та переконливо. Конкурс має на меті ву льгаризацію наукової комунікації та підхід загальнодоступності науки широкій аудиторії через взаємодію із різними сферами досліджень. 

Критерії для участі у конкурсі МТ180,  Випуск 2021 

Кандидат(-ка) повинен/-нна:

• бути записаним(-ною) до аспірантури, записаний до українського університету на поточний університетський рік ( 2020-2021), або завершити аспірантуру протягом двох останніх років (2019-20 або 2018-19);

• висловлюватися французькою мовою;

• представити університет, до якого записаний кандидит;

• проінформувати про участь у конкурсі свого наукового керівника;

• представити достатній рівень підготовки докторського дослідницького проєкту;

• бути доступним для різних етапів конкурсу (див. календар)
 

Щоб отримати більш детальну інформацію перейдіть за посиланням.

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema