Пошукова система стипендій

Портал стипендій для навчання  european-funding-guide.eu

Платформаwww.european-funding-guide.eu надає можливість старшокласникам, студентам, а також аспірантам безоплатно здійснити пошук фінансової допомоги для їх навчання. Це перший пошуковий двигун у Франції, який використовує алгоритм взаємозв'язку, який показує тільки стипендії, знижки, грошові допомоги та премії, які відповідають реальному профілю кожного кандидата.

Ці 12000 програм фінансування надають можливість покрити різноманітні витрати кандидатів такі як: на проживання та харчування, за навчання, на оплату за гуртожиток, для додаткового семестру закордоном, для мовних курсів, для здійснення наукових проектів. Є також багато анонсів про різноманітні конкурси стипендії на навчання.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema