Пошукова система стипендій

Портал стипендій для навчання  european-funding-guide.eu

Платформаwww.european-funding-guide.eu надає можливість старшокласникам, студентам, а також аспірантам безоплатно здійснити пошук фінансової допомоги для їх навчання. Це перший пошуковий двигун у Франції, який використовує алгоритм взаємозв'язку, який показує тільки стипендії, знижки, грошові допомоги та премії, які відповідають реальному профілю кожного кандидата.

Ці 12000 програм фінансування надають можливість покрити різноманітні витрати кандидатів такі як: на проживання та харчування, за навчання, на оплату за гуртожиток, для додаткового семестру закордоном, для мовних курсів, для здійснення наукових проектів. Є також багато анонсів про різноманітні конкурси стипендії на навчання.

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema