Конкурс молодих талановитих науковців Georges Gamow

      Конкурс  молодих талановитих науковців Georges Gamow/  друге видання в Україні

Це промова-виступ молодих науковців  протягом 3-х хвилин перед франкомовною аудиторією. Цього року конкурс відбуватиметься за домомоги он-лайн відеоконференції.

Конкурс організовується в рамках 50 років франкофонії в Україні  Харківським національним університетом радіоелектроніки  у партнерстві з Посольством Франції в Україні, Університетською агенцією Франкофонії (AUF), Київським національним університетом ім.Тараса Шевченка, Асоціацією вчителів французької вУкраїни (АПФУ) та Федерацією обмінів Франція- Україна (FEFU).

Кінцевий термін реєстрації - 27 травня 2020 року!

Для реєстрації надішліть відео, форму реєстрації та текст своєї презентації до оргкомітет на адресу: concoursgeorgegamow@gmail.com

Форма реєстрації

Більше інформації за посиланням

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema