Міжнародний конкурс Вищої нормальної школи м. Париж (ENS Paris)

Міжнародний конкурс для вступу в Вищу Нормальну школу м. Париж (ENS Paris)

Міжнародний конкурс Вищої нормальної школи Парижу відкрито для студентів гуманітарних та природничих факультетів, які отримали перший цикл вищої освіти закордоном.

Конкурс відбувається в два етапи :

  • конкурс документів

  • письмові та усні іспити (мови), які проводитимуться в Парижі, чи тільки усний іспит для студентів природничих факулльтетів.

У 2019 році ENS надає 10 місць для природничих дисциплін та 10 для гуманітарних.

Лауреати конкурсу отримують статус студентів Вищої Нормальної школи, місячну стипендію 1000 євро впродовж 3 років навчання та кімнату в гуртожитку школи. По закінченню навчання вони отримують диплом школи та магістерський диплом за спеціальністю.

http://www.ens.fr/une-formation-d-exception/admission-concours/concours-selection-internationale-0

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema