CISAP - ENA

Умови доступу до CISAP


CISAP призначений зокрема для працівників вищих категорій іноземних установ державної служби, працівників державних підприємств чи представників неурядових організацій, що бажають покращити свої знання в конкретній галузі. Цикл є також відкритим і для французьких посадовців керівного складу. Найважливіша інформація для запису на CISAP доступна за посиланням:
http://www.ena.fr/index.php?/fr/formation/Cycles-internationaux/CISAP
Кандидат повинен задовольняти перечислені нижче умови вступу до CISAP:
1.    Бути державним службовцем, працівником державного підприємства чи аналогічної організації (за дозволом ENA CISAP може бути відкритим для інших кандидатів)
2.    Мати диплом чи ступінь навчання, що засвідчує здобуття чотирьох-річної вищої освіти або, в окремих випадках, займати відповідну посаду з відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем.
3.    Мати щонайменше три роки професійного досвіду.
4.    Бути обгрунтовано рекомендованим своїм урядом чи роботодавцем
5.    Підтвердити хороше знання французької мови

Кандидат може зробити запит на отримання стипендії від уряду Франції (покриває витрати на навчання та на перебування) в посольстві Франції. Стипендія також може бути отриманою від іншої державної чи приватної національної установи чи від уряду, що направляє кандидата на стажування.
Посольство Франції в Україні зможе розпочати процедуру надання стипендії, якщо кандидат не використовує інші альтернативні засоби фінансування.

 

 

Додаткова інформація щодо отримання стипендії: oksana.lando@ifu.kiev.ua

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema