Вступна кампанія ESFAM на 2020-2021 рр

ESFAM - це інститут університетської агенції франкофонії (AUF), який існує більше 20 років і пропонує навчання на 2-ому році магістратури  за напрямками  "Управління" та "Менеджмент" , тривалістю один рік. Навчання організоване у партнерстві між французькими та бельгійськими університетами (випусники отримують дипломи  французьких та бельгійськіх університетів).

Список магістерських програм, які пропонує ESFAM на 2020-2021навчальний рік:

Курс подвійної компетентності з управління та адміністрування компаній, університет в м. Нант -   ця магістерська програма підходить студентіам лінгвістичної або наукової галузей

Державне управління, університету в м. Льєж

Управління туристичними територіями, університет о. Корсика

Міжнародний транспорт, Паризький університет 1 Panthéon Sorbonne

Управління логістикою, Паризький університет 2 Panthéon AssasКінцевий термін подання заявок - 31 травня 2020 року.

Вся інформація щодо конкурсного вступу, включаючи реєстраційну форму, розміщена на нашому сайті: https://esfam.auf.org/fr/admission

Для студентів регіону Центральної та Східної Європи навчання субсидуються університетською агенцією франкофонії (AUF), і в той же час студенти можуть отримувати стипендії від різних організацій.

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema