Конкурс: ACCES PARCECO 2021

Новий конкурс проєктів за програмою ACCES PARCECO 2021

 

Метою цієї програми є сприяння та активізація відносин між французькими лабораторіями та лабораторіями в країнах Центральної та Східної Європи.

 

Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій (MESRI) оголошує 2 конкурси:

 

  • ACCES для спільного фінансування на прийом дослідників з країн Центральної та Східної Європи для участі у семінарах, конференціях чи конгресах, організованих у Франції; 
  • PARCECO для спільного фінансування участі французьких спікерів у семінарах або літніх школах, організованих у країнах Центральної та Східної Європи. 

Досьє мають бути подані не пізніше, ніж 31/01/2021 о 18 год.

Результати будуть оголошені на початку березня 2021.

 

 

Посилання для більш детальної інформації щодо конкурсів:

 

https://www.enseignementsup-recherche.gouv.fr/cid54731/appel-d-offres-acces-2021.html

 

https://www.enseignementsup-recherche.gouv.fr/cid54732/appel-d-offre-parceco-2021.html

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema