Конкурс: ACCES PARCECO 2021

Новий конкурс проєктів за програмою ACCES PARCECO 2021

 

Метою цієї програми є сприяння та активізація відносин між французькими лабораторіями та лабораторіями в країнах Центральної та Східної Європи.

 

Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій (MESRI) оголошує 2 конкурси:

 

  • ACCES для спільного фінансування на прийом дослідників з країн Центральної та Східної Європи для участі у семінарах, конференціях чи конгресах, організованих у Франції; 
  • PARCECO для спільного фінансування участі французьких спікерів у семінарах або літніх школах, організованих у країнах Центральної та Східної Європи. 

Досьє мають бути подані не пізніше, ніж 31/01/2021 о 18 год.

Результати будуть оголошені на початку березня 2021.

 

 

Посилання для більш детальної інформації щодо конкурсів:

 

https://www.enseignementsup-recherche.gouv.fr/cid54731/appel-d-offres-acces-2021.html

 

https://www.enseignementsup-recherche.gouv.fr/cid54732/appel-d-offre-parceco-2021.html

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema