Програма PRESTIGE Пост-док

Програма PRESTIGE, яку координує Агентство Campus France, має спільне фінансування у рамках Дій Марі Кюрі-COFUND "7-ої рамкової програми". Ця програма має на меті підтримати пост-докторську наукову мобільність:

 

Декілька типів фінансування є можливими:

  • - « Incoming » (стипендії для "в'їзду") - надає можливість іноземному науковцю чи французькому, який відповідає критеріям мобільності Марі-Кюрі, отримати фінансування для здійснення пост-доку у Франції;
  • - « Outgoing » (стипендія для "виїзду") - надає можливість науковцю французької установи здійснити пост-док за кордоном;
  • - « Re-integration » - надає можливість науковцю повернутися та облаштуватись у Франції.

 

Програма PRESTIGE це спільне-фінансування, яке надає приблизно 1/3 від зарплати пост-доку, тоді як 2/3 мають бути профінансовані іншим партнером, приватним чи державним. Отож програма дозволяє підсилити та поширити вже існуючи ініціативи та покращити привабливість Франції та Європейського союзу для іноземних науковців.

 

Програма PRESTIGE відкрита для всіх наукових тематик, за умови дотримання етичних європейських норм. Партнери програми, які надають фінансування можуть звузити коло тематик відповідно до наукових інтересів свого закладу.

 

Програму офіційно відкрито з 1ого вересня 2014 року. Вона триватиме 5 років до 31 серпня 2019 року.

 

Детальніше: http://www.campusfrance.org/en/prestige