Програма PRESTIGE Пост-док

Програма PRESTIGE, яку координує Агентство Campus France, має спільне фінансування у рамках Дій Марі Кюрі-COFUND "7-ої рамкової програми". Ця програма має на меті підтримати пост-докторську наукову мобільність:

 

Декілька типів фінансування є можливими:

  • - « Incoming » (стипендії для "в'їзду") - надає можливість іноземному науковцю чи французькому, який відповідає критеріям мобільності Марі-Кюрі, отримати фінансування для здійснення пост-доку у Франції;
  • - « Outgoing » (стипендія для "виїзду") - надає можливість науковцю французької установи здійснити пост-док за кордоном;
  • - « Re-integration » - надає можливість науковцю повернутися та облаштуватись у Франції.

 

Програма PRESTIGE це спільне-фінансування, яке надає приблизно 1/3 від зарплати пост-доку, тоді як 2/3 мають бути профінансовані іншим партнером, приватним чи державним. Отож програма дозволяє підсилити та поширити вже існуючи ініціативи та покращити привабливість Франції та Європейського союзу для іноземних науковців.

 

Програма PRESTIGE відкрита для всіх наукових тематик, за умови дотримання етичних європейських норм. Партнери програми, які надають фінансування можуть звузити коло тематик відповідно до наукових інтересів свого закладу.

 

Програму офіційно відкрито з 1ого вересня 2014 року. Вона триватиме 5 років до 31 серпня 2019 року.

 

Детальніше: http://www.campusfrance.org/en/prestige

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema