Cтипендії для науковців у сфері інженерії 2023

Програма «NADIYA»

Програма стипендій мобільності для українських науковців у сфері інженерії

Прийом заявок

Незважаючи на війну в Україні, Посольство Франції в Києві продовжує працювати над підтримкою відносин між академічними та науковими спільнотами цих двох країн. Щоб підтримати співпрацю у сфері науки та технологій, яка є ключовою сферою для українських вищих навчальних закладів і наукових установ, Посольство у партнерстві з CDEFI (Conférence des Directeurs des Ecoles Françaises d’Ingénieurs) оголошує прийом заявок щодо середньострокового перебування молодих або досвідчених науковців українців у лабораторіях при інженерних школах Франції. У 2023 році ця програма профінансує п’ятнадцять місяців стипендії мобільності (включаючи соціальне забезпечення та страхування). Фінансова підтримка Посольства залежить від рівного внеску обраних французьких шкіл. Оператор Campus France відповідатиме за координування цією мобільністю.

Конкурс стосується як наявних, так і нових партнерств. Інженерні школи, які вже співпрацюють з українськими установами та які можуть визначити кандидата, а також школи, які не мають академічної та/або наукової співпраці з Україною та не можуть запропонувати досьє кандидата, запрошуються відгукнутися на цей конкурс.

Першим критерієм відбору є наукова досконалість. Відповідність умовам конкурсу буде оцінена з гнучкістю, якщо кандидатів не вдасться відібрати першочергово.

Критерії участі

Кандидат повинен:

  • бути громадянином України;
  • проживати в Україні;
  • бути аспірантом (в ході дисертації або зарахованим на аспірантуру 2022-2023), кандидатом наук або підтвердженим дослідником.

Усі технологічні галузі можуть брати участь у цьому конкурсі.

Дати та тривалість перебування

Перебування у Франції має розпочатися у період з вересня по грудень 2023 року і триватиме від двох до чотирьох місяців. У виняткових випадках, може бути розглянуто дослідження впродовж одного місяця або більше чотирьох місяців (максимум шість місяців) за умови обґрунтування визначеного періоду.

Подання досьє кандидатури для отримання стипендії

Кандидат має зв'язатись із інженерною школою, а саме із людиною, яка зазначена як відповідальна особа у формулярах нижче. Для подання свого досьє, науковець має відправити документи, зазначені у вимогах цієї стипендії не пізніше ніж 22 травня 2023 року

Формуляри інженерних шкіл

Процес відбору кандидатів

Заявки оцінюватиме відбіркова комісія, до складу якої входять представники Посольства Франції в Україні та CDEFI. Відбірковий комітет збереться не пізніше 23 червня 2023 року для оголошення результатів приблизно 28 червня 2023 року.

З відібраними кандидатами та інженерними школами зв’яжеться відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні для реалізації мобільності та укладення договору щодо співфінансування.

*Якщо у вас виникли питання, звертайтесь за електронною адресою : anastasiia.olkhovyk@ifu.kiev.ua

Програма "NADIYA"

Programme "NADIYA"

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema