Конкурс MOPGA 2023 для молодих науковців

Конкурс MOPGA 2023

Міністерство Європи та закордонних справ у партнерстві з Міністерством вищої освіти, досліджень та інновацій Франції запроваджують шостий конкурс проектів програми Make Our Planet Great Again (MOPGA) для прийому молодих науковців, що бажають поїхати на наукове стажування до Франції.

ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ?

Іноземні дослідники, що отримали диплом аспіранта менш ніж 5 років тому, можуть подавати свої кандидатури на цей конкурс. Конкурсанти всіх національностей, крім французької, мають право подавати досьє.

Ця стипендія надає наступні переваги:

  • щомісячна стипендія сумою 2 500 євро
  • виплата для облаштування по приїзду сумою 500 євро
  • соціальне страхування
  • медичне страхування

Між приймаючим та відправляючим навчальними закладами та лауреатом буде підписано угоду про наукове стажування, де будуть уточнені, зокрема, способи надання лабораторії для дослідника, щоб він міг якнайкраще здійснити своє дослідження.

КАЛЕНДАР:

  • 12 жовтня 2022 : Відкриття прийому заявок
  • 16 січня 2023 : Завершення прийому заявок
  • Кінець червня 2023 : Оголошення результатів
  • Вересень 2023 - грудень 2023 : Прибуття лауреатів до Франції та початок їх наукового перебування у французьких установах

Для того, щоб дізначися детальну інформацію переходьте за посиланням.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema