Стипендії для викладачів

Мета:

Посольство Франції в Україні анонсує стипендії від Французького уряду. Деякі з цих стипендій дозволять реалізувати лінгвістичне стажування у спеціалізованому центрі Франції.

Таке стажування спрямоване на вдосконалення професійних навичок вчителів, які викладають французьку мову чи іншу дисципліну французькою мовою, у середніх чи вищих навчальних закладах України.

Дата перебування у Франції: серпень 2023

Умови:

Стипендія включає:

  • витрати на навчання;
  • проїзд між Україною та місцем стажування (літак з Польщі – поїзд)
  • одноразова виплата в розмірі 920 євро, яку отримує стипендіат. З цієї суми буде вирахувано вартість проживання.

Вимоги до кандидатів : - вища філологічна освіта або інший диплом про вищу освіту; - мінімум два роки досвіду роботи вчителем французької мови або вчителем, який викладає дисципліну французькою мовою; - знання французької мови.

Ця стипендія призначена для викладачів, які зараз працюють в Україні.

За будь-якою інформацією звертайтесь до anastasiia.olkhovyk@ifu.kiev.ua

Подача документів на конкурс триває до 31 березня 2023 (кінцевий термін)


Процедура та термін подачі документів :

Заявки розглядатиме журі.

1) Заповнити формуляр

2) До формуляру прикріпити наступні документи (французькою) : • резюме (1 с. max. + публікації, формат word чи pdf); • мотиваційний лист (1 с. формат word чи pdf); • згода від керівника (Директора, Ректора, Декана, Завідувача кафедри) та/або рекомендаційний лист.

3) Надіслати повний пакет документів на електронну адресу anastasiia.olkhovyk@ifu.kiev.ua із зазначенням "BOURSE FLE 2023" у темі листа.

Увага!

  • ел. адреса та тема листа позначені виключно латиницею;
  • назва кожного документу має починатися із прізвища, наприклад: Kovalenko_СV.pdf; Kovalenko_formulaire.pdf

4) Оголошення результатів конкурсу відбудеться у травні 2023.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema