Короткострокові наукові стипендії

Конкурс 2019 рокуКороткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.
Стипендії розміром 700 - 1060 євро на місяць. Витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.
Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.

Кандидати повинні:
заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою
відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com:
- формуляр- опис наукового проекту французькою чи англійською мовою
- резюме кандидата
- лист підтримки від українського закладу, написаний французькою чи англійською мовою (формат pdf)
- лист підтримки від французької лабораторії, написаний французькою (формат pdf)


Терміни подачі документів:
Перший конкурс: Прийом документів до 21 січня. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 16 лютого. Період стажування передбачається з 1 березня по 30 вересня поточного року.
Другий конкурс: Прийом документів  до 20 червня 2018 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 15 липня. Період стажування передбачається з 1 вересня по 21 грудня поточного року.

Для більш детальної інформації прохання звертатись до Оксана Ландо, координатора стипендій, по електронній пошті (oksana.lando@ifu.kiev.ua) та за телефоном (+38 044 482 23 71/ 486 11 54).