Конкурс проектів 2020

Посольство Франції в Україні  організовує у 2020 року  конкурс проектів (двічі на рік) для французьких та українських закладів вищої освіти.

Ця ініціатива спрямована на підтримку або ініціювання франко-українського партнерства у науковій та університетській сферах.

Кандидатам пропонується заповнити додану форму французькою чи українською мовами форма

 

                                                     Терміни подачі документів :


1-ий конкурс :

  • початок  : 27 січня 2020 р.
  • прийом документів  до 1 березня 2020 включно
  • рішення буде повідомлено кандидатам  наприкінці квітня 2020 року.

    Оголошено результати конкурсу проектів 2020

  • період реалізації проекту :  з 6 квітня 2020 р.  по 31 серпня 2020 р.

Враховуючи ситуацію, дати реалізації запропонованих проектів можуть бути змінені , комісія враховує це і залишить певну гнучкість у виконанні/реалізації проектів.


 

Для більш детальної інформації прохання звертатись до  пані Каріни Охріменко, координаторки стипендій, за електронною адресою karina.okhrimenko@ifu.kiev.ua


 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema