Десятеро українських юнаків та дівчат – лауреатів конкурсів – пройшли влітку мовне стажування у Франції

Десятеро українських переможців конкурсів, організовних або підтриманих у березні цього року Посольством – франкофонія, театральний фестиваль, всеукраїнські олімпіади – відвідали цього літа Францію:
- учениця старших класів з Одеси взяла участь у стажуванні «Двомовне покоління», яке відбулося з 12 до 23 липня у Парижі та Віші. Даний захід щорічно проводиться Французьким інститутом, у ньому беруть участь школярі з двомовних навчальних закладів з усіх країн світу. 
- 4 учнів старших класів з Києва, Маріуполя, Горлівки та Чернівців здійснили мовно-культурне стажування у Парижі з 20 липня до 2 серпня при мовній школі «Аккорд»
- 2 студентів з Дніпропетровська та Кривого Рога взяли участь з 17 до 27 липня в Авіньйонському фестивалі в рамках програми мовної та творчої підготовки « CultureLab »
- 3 київських студентів відвідали Париж з 3 до 12 серпня в рамках програми мовної та творчої підготовки « CultureLab »
Усі вони були в захваті від своєї поїздки, зустрічей, які там мали, та власних успіхів у вивченні французької мови!
 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema