Десятеро українських викладачів відвідали цього літа Париж з метою участі у культурно-освітньому стажуванні

Десятеро українських викладачів відвідали цього літа Париж з метою участі у культурно-освітньому стажуванні 

 
У рамках щорічної програми з надання стипендій для педагогів, яка здійснюється Посольством спільно з Українською асоціацією викладачів французької мови (APFU), десятеро викладачів французької мови пройшли відповідний конкурс і були запрошені взяти участь цього літа у двотижневому стажуванні при Альянм Франсез м. Парижа. 
 
Стажистам було надано житло у середмісті, тож вони могли вдосконалювати свій професійний рівень, відвідуючи одночасно найвідоміші пам’ятки та насолоджуючись атмосферою літнього Парижа.
 
- 5 викладачів спеціальних відділень французької мови з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси та Чернівців пройшли стажування на тему «Перехід до дії; запровадження дійового підходу до практики викладання"  з 7 до 18 липня 2014 р. 
 
- 5 учителів середніх навчальних закладів з поглибленим вивченням французької мови з Житомира, Донецька, Рівного, Запоріжжжя та Кіровограда пройшли стажування на тему «Методологія викладання французької мови як іноземної: ключові компетенції та еволюція практики викладання», з 4 до 14 серпня.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema