Десятеро українських викладачів відвідали цього літа Париж з метою участі у культурно-освітньому стажуванні

Десятеро українських викладачів відвідали цього літа Париж з метою участі у культурно-освітньому стажуванні 

 
У рамках щорічної програми з надання стипендій для педагогів, яка здійснюється Посольством спільно з Українською асоціацією викладачів французької мови (APFU), десятеро викладачів французької мови пройшли відповідний конкурс і були запрошені взяти участь цього літа у двотижневому стажуванні при Альянм Франсез м. Парижа. 
 
Стажистам було надано житло у середмісті, тож вони могли вдосконалювати свій професійний рівень, відвідуючи одночасно найвідоміші пам’ятки та насолоджуючись атмосферою літнього Парижа.
 
- 5 викладачів спеціальних відділень французької мови з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси та Чернівців пройшли стажування на тему «Перехід до дії; запровадження дійового підходу до практики викладання"  з 7 до 18 липня 2014 р. 
 
- 5 учителів середніх навчальних закладів з поглибленим вивченням французької мови з Житомира, Донецька, Рівного, Запоріжжжя та Кіровограда пройшли стажування на тему «Методологія викладання французької мови як іноземної: ключові компетенції та еволюція практики викладання», з 4 до 14 серпня.