В Україні розпочинається реалізація програми PRO FLE

26 листопада Посольство Франції та Міністерство освіти і науки України офіційно розпочали реалізацію в Україні програми PRO FLE. Програму PRO FLE було розроблено Міжнародним центром педагогічний досліджень (CIEP) у співпраці з Національним центром дистанційної освіти (CNED) з метою підвищення кваліфікації викладачів французької мови як іноземної за допомогою цифрових технологій. Дана програма поширюється в світі Міністерством закордонних справ Франції та Французьким інститутом.
 
Метою запровадження програми PRO FLE в Україні є сприяння у здійсненні післядипломної підготовки вчителів французької мови державних середніх загальноосвітніх навчальних закладів. У рамках першої фази проекту 20 тьюторів з областей, відібраних з числа найкращих методистів та викладачів французької мови, навчатимуться упродовж року. Першим етапом цього навчання став загальноукраїнський семінар, який відбувся 26-27 листопада у Київському післядипломної педагогічної освіти. Отримавши відповідну кваліфікацію, з кінця 2015 року вони зможуть на регіональному рівні очолити процес запровадження програми PRO FLE для підготовки вчителів французької мови середніх шкіл України.
 
 
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema