Стажування з викладання французької мови як іноземної у Лотарінгському університеті

За підтримки Посольства Франції в Україні та асоціації обміну між Лотарінгією та Україною Лотарінгський університет проводить літнє педагогічне стажування для викладачів французької мови як іноземної у місті Метц з 23 червня до 4 липня 2014 року. 
 
Професійну підготовку проводитимуть методисти із кафедр лінгвістики та французької як іноземної мови Лотарінгського університету. 12 викладачів французької мови з українських Альма-матер зможуть вдосконалити свої навички та методи викладання французької як іноземної, пізнаючи атмосферу навчання у французькому університеті та занурившись у світ французької мови та культури.
 
Асоціація обміну між Лотарінгією та Україною разом з Посольством Франції в Україні беруть на себе витрати на навчання та проживання. Лише витрати на пересування та харчування лягають на плечі учасників. 
 
 
До участі запрошуються всі українські викладачі французької мови. Щоб подати заявку, надішліть формуляр запису до 2-го червня, що складає кінцевий термін подачі:
 
 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema