Стажування з викладання французької мови як іноземної у Лотарінгському університеті

За підтримки Посольства Франції в Україні та асоціації обміну між Лотарінгією та Україною Лотарінгський університет проводить літнє педагогічне стажування для викладачів французької мови як іноземної у місті Метц з 23 червня до 4 липня 2014 року. 
 
Професійну підготовку проводитимуть методисти із кафедр лінгвістики та французької як іноземної мови Лотарінгського університету. 12 викладачів французької мови з українських Альма-матер зможуть вдосконалити свої навички та методи викладання французької як іноземної, пізнаючи атмосферу навчання у французькому університеті та занурившись у світ французької мови та культури.
 
Асоціація обміну між Лотарінгією та Україною разом з Посольством Франції в Україні беруть на себе витрати на навчання та проживання. Лише витрати на пересування та харчування лягають на плечі учасників. 
 
 
До участі запрошуються всі українські викладачі французької мови. Щоб подати заявку, надішліть формуляр запису до 2-го червня, що складає кінцевий термін подачі:
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema