Конкурси

30-ий МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ДЛЯ ЮНИХ ПИСЬМЕННИКІВ, що пишуть ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Вам від 17 до 27 років ? Любите писати ? Мрієте, щоб Ваші твори читали та публікували ?

Тоді надсилайте свої роботи на 30 Міжнародний конкурс юних письменників, що пишуть французькою мовою!

Призерами цього щорічного конкурсу стають неопубліковані прозові твори (новели, казки, оповіді), написані французькою мовою юними молодими авторами різних національностей, віком від 15 до 27 років.

Міжнародне жюро, яке очолюють відомі письменники, роздадуть такі численні нагороди, як книги, мандрівки, запрошення на салон книги у Парижі, а також публікацію Вашого твору обсягом 3 000 примірників у видавництві Buchet Chastel…

На 29 конкурс було надіслано більше 20 000 новел із 70 різних країн світу. Близько шестидесяти лауреатів продовжуюють писати. Більше того, своєю популярністю деякі автори вже наблизились до таких майстрів пера, як французька письменниця Марі Дар’єсек, ліванська письменниця Ясміна Трабулсі, квибекська письменниця Мірей Матьйо, гаїтянська письменниця Марвін Віктор, та інших !

Щоб взяти участь :

•          Ваш текст повинен містити щонайменше п’ять сторінок, а щонайбільше – 20 (шрифт Times New Roman, 12 кегль, подвійний інтервал, приблизно 1 500 знаків на сторінку).

•          Текст (максимум два) необхідно надіслати на адресу prix.pjef@orange.fr  ДО 3 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ.

Щоб дізнатися більше інформації переходьте за посиланням:

-          умови

-          поради для написання

Потрібна допомога ? Запитайте у аташе зі співпраці у сфері французької мови : virginie.villechange@diplomatie.gouv.fr

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema