Білінгвальні секції

Ознайомчий візит керівників двомовних навчальних закладів України

У рамках співробітництва між Посольством та Міністерством освіти України 16 керівників українських навчальних закладів, у яких працюють двомовні французько-українські відділення, були запрошені взяти участь в ознайомчому візиті до Франції з 7 до 11 жовтня 2013. До складу делегації увійшли: головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства, директори та завучі восьми державних шкіл з білінгвальними франкомовними відділеннями з шести великих міст України (Києва, Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси та Севастополя), у яких навчається близько 3000 учнів.
 
Ознайомчий візит, який відбувся на запрошення Міжнародного центру педагогічних досліджень м. Севра, мав на меті об’єднати зусилля керівників двомовних відділень навколо питання модернізації та вдосконалення практики викладання у цих школах. Програма заходів включала в себе майстер-класи та візити у супроводі фахівців двомовних навчальних закладів Франції та інших країн світу. Рішення учасників візиту об’єднатися в асоціацію є першим етапом нового проекту, який є частиною плану дій на найближчі два роки і здійснюватиметься за підтримки Посольства.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema