ДЛЯ ЯКОЇ АУДИТОРІЇ?

 

DELF Pro призначений для кандидатів, які мають за мету професійну мобільність та професійну інтеграцію у франкомовному середовищі.

 

Навіщо складати DELF Pro?

 

>  Підтвердити своє знання французької мови дипломом, який видається Міністерством національної освіти Франції та визнається на міжнародному рівні.

> Ефективно використовувати свої мовні компетенції у професійному середовищі.

> Легше інтегруватися на франкомовному ринку праці.

> Отримати службове підвищення.

> Змінити рід професійної діяльності.

> Збагатити власний досвід.

 

DELF Pro може також бути корисним для тих підприємств, які працюють у франкомовному середовищі та прагнуть навчити своїх співробітників французькій мові, щоб покращити рівень комунікації в колективі.

 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema