ДЛЯ ЯКОЇ АУДИТОРІЇ?

 

DELF Pro призначений для кандидатів, які мають за мету професійну мобільність та професійну інтеграцію у франкомовному середовищі.

 

Навіщо складати DELF Pro?

 

>  Підтвердити своє знання французької мови дипломом, який видається Міністерством національної освіти Франції та визнається на міжнародному рівні.

> Ефективно використовувати свої мовні компетенції у професійному середовищі.

> Легше інтегруватися на франкомовному ринку праці.

> Отримати службове підвищення.

> Змінити рід професійної діяльності.

> Збагатити власний досвід.

 

DELF Pro може також бути корисним для тих підприємств, які працюють у франкомовному середовищі та прагнуть навчити своїх співробітників французькій мові, щоб покращити рівень комунікації в колективі.

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema