ЯКІ РІВНІ МОВИ ІСНУЮТЬ

 

DELF Junior складається з 4 окремих дипломів, які відповідають першим чотирьом рівням «Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання.”

 

Всі 4 дипломи DELF Pro повністю незалежні. Таким чином, кандидат, в залежності від свого рівня, може записатись на той чи інший іспит.

 

 


Рівні ЗЄР

Тип користувача

Опис рівнів

A1

Користувач-ПОЧАТКІВЕЦЬ

ОЗНАЙОМЧИЙ РІВЕНЬ

Користувач може розуміти і використовувати прості фрази з повсякденного життя. Може спілкуватися без ускладнень, якщо його співрозмовник говорить повільно і намагається йому допомогти: представитися або представити когось, поставити прості запитання чи дати прості відповіді на знайомі теми, заповнити анкету в готелі.

 

A2

РІВЕНЬ, МІНІМАЛЬНО НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ЖИТТЯ

Користувач може розуміти фрази та широко вживані вирази у розмовах на знайомі теми (сім’я, робота, купівля товарів). Він може описати простими словами людину, предмет, власне оточення, написати короткі повідомлення та спілкуватися у простих ситуаціях на знайомі теми, проте він не в змозі продовжити розмову далі.

B1

НЕЗАЛЕЖНИЙ користувач

ПОРОГОВИЙ РІВЕНЬ

Користувач може впоратися з більшістю ситуацій, в яких опиняється подорожуючий. Може розуміти основні моменти за умови, що співрозмовник використовує стандартні фрази, і підтримати розмову на знайомі теми з повсякденного життя. Розповісти про подію, пояснити та коротко обґрунтувати точку зору або проект в усній та письмовій формі.

B2

ПРОСУНУТИЙ РІВЕНЬ

Користувач може спілкуватися до певної міри спонтанно і невимушено, що робить можливим діалог з носієм мови. Може розуміти лекції на знайомі теми, більшість кінофільмів, телевізійних передач та газетних статей на актуальні теми. Розвинути думку усно та письмово на теми, що належать до кола його інтересів.