ЩО ТАКЕ DELF-DALF?

DELF (Диплом про вивчення французької мови) та DALF (Диплом про поглиблене вивчення французької мови) –дипломи на знання французької як іноземної мови, які видаються Міністерством національної освіти Франції.
 
Розроблені експертами Міністерства освіти Франції, ці дипломи поділяються на  6 окремих рівнів згідно Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти.

 

 

CECRL

DELF-DALF

Користувач

A1

DELF A1

початківець

A2

DELF A2

B1

DELF B1

незалежний

B2

DELF B2

C1

DALF C1

досвідчений

C2

DALF C2

 

Екзамени були запроваджені Міністерством Освіти Франції в 1985 році, контроль якості  проведення здійснює одна з державних освітніх установ у Парижі —Міжнародний центр педагогічних досліджень— CIEP. DELF і DALF офіційно визнані Міністерством Освіти Франції та Європейською Радою Іноземних Мов.

 

Сертифікати на знання французької мови DELF/DALF видаються Міністерством освіти та молоді Франції після проходження відповідно екзамену. Дипломи DELF та DALF підтверджують рівень володіння французькою мовою кандидатів-іноземців.

 

DELF та DALF включають в себе 6 окремих дипломів, які відповідають шести рівням «Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання.”

 

Екзамени приймаються в  1 186 акредитованих екзаменаційних центрах в 173 країнах світу, в тому числі в Україні.

 

На кожному рівні оцінюються 4 мовні навички: аудіювання та усне мовлення, читання та письмо.

 

Всі 6 дипломів DELF-DALF повністю незалежні. Таким чином, кандидат, в залежності від рівня, може записатись на той чи інший іспит.

 

Отримання диплому DELF-DALF дозволяє визначити рівень володіння мовою учбових закладів, для можливих роботодавців, а також для будь-яких інших установ.
 
DELF B2 необхідний при вступі до вищих навчальних закладів Франції та франкомовних країн,  так і до численних франкомовних закладів, а також для процесу іміграції, зокрема в Квебек (більш детальна інформація тут).
 

Більш детальна інформація та приклади екзаменаційних завдань : DELF, DALF.

 

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema