ЩО ТАКЕ DELF-DALF?

DELF (Диплом про вивчення французької мови) та DALF (Диплом про поглиблене вивчення французької мови) –дипломи на знання французької як іноземної мови, які видаються Міністерством національної освіти Франції.
 
Розроблені експертами Міністерства освіти Франції, ці дипломи поділяються на  6 окремих рівнів згідно Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти.

 

 

CECRL

DELF-DALF

Користувач

A1

DELF A1

початківець

A2

DELF A2

B1

DELF B1

незалежний

B2

DELF B2

C1

DALF C1

досвідчений

C2

DALF C2

 

Екзамени були запроваджені Міністерством Освіти Франції в 1985 році, контроль якості  проведення здійснює одна з державних освітніх установ у Парижі —Міжнародний центр педагогічних досліджень— CIEP. DELF і DALF офіційно визнані Міністерством Освіти Франції та Європейською Радою Іноземних Мов.

 

Сертифікати на знання французької мови DELF/DALF видаються Міністерством освіти та молоді Франції після проходження відповідно екзамену. Дипломи DELF та DALF підтверджують рівень володіння французькою мовою кандидатів-іноземців.

 

DELF та DALF включають в себе 6 окремих дипломів, які відповідають шести рівням «Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання.”

 

Екзамени приймаються в  1 186 акредитованих екзаменаційних центрах в 173 країнах світу, в тому числі в Україні.

 

На кожному рівні оцінюються 4 мовні навички: аудіювання та усне мовлення, читання та письмо.

 

Всі 6 дипломів DELF-DALF повністю незалежні. Таким чином, кандидат, в залежності від рівня, може записатись на той чи інший іспит.

 

Отримання диплому DELF-DALF дозволяє визначити рівень володіння мовою учбових закладів, для можливих роботодавців, а також для будь-яких інших установ.
 
DELF B2 необхідний при вступі до вищих навчальних закладів Франції та франкомовних країн,  так і до численних франкомовних закладів, а також для процесу іміграції, зокрема в Квебек (більш детальна інформація тут).
 

Більш детальна інформація та приклади екзаменаційних завдань : DELF, DALF.