Премія для жінок-підприємиць «Створено жінками»

calendar 22 жовтня — 25 січня

ПРЕМІЯ для жінок-підприємиць «Створено жінками»

Для підтримки жіночого підприємництва в Україні, Франко-українська торгово-промислова палата розпочинає щорічне вручення премії бізнес-леді «Створено жінками»

19 жовтня 2018 року Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) анонсувала створення премію бізнес-леді «Створено жінками». Премія, якою в березні 2019 року буде нагороджено жінку-підприємця, що нещодавно заснувала власну компанію в Україні.

Конкурс відкритий для всіх жінок-підприємців, без обмежень віку, незалежно від сектору їхньої діяльності. Кандидати можуть надсилати документи до CCIFU з 22 жовтня до 25 січня 2019 року включно. Церемонія нагородження премією відбудеться 14 березня 2019 року. Підтримати жіноче підприємництво в Україні, продемонструвати жінкам-підприємцям, що це можливо, адже багато жінок до них вже поринули в авантюру підприємництва – саме це і є деякими з цілей премії «Створено жінками». Цей конкурс був створений за ініціативи комітету бізнес-леді CCIFU, до якого входять жінки, що є засновницями, директорами або членами комітету директорів французьких компаній в Україні.

Професійне журі - жінки та чоловіки, очільники та директори компаній різних секторів діяльності, українці і французи - обере фіналістів та переможницю. «З самого початку проекту, комітет бізнес-леді хотів надати конкретну підтримку переможниці, і наші очильниці компаній та директори особливо знають якою цінною вона є в перші роки підприємництва» - зазначила Марі Брюан, директор CCIFU.

Переможниця буде нагороджена під час церемонії 14 березня 2019 року і отримає : п’ятиденну подорож до Парижу для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, менторинг проекту нашими компаніями-партнерами та безкоштовне членство в CCIFU протягом року.

Премія «Створено жінками» не народилася б без компаній-партнерів присутніх з самого початку: Crédit Agricole Bank, Danone та її бренд Activia, L’Occitane, Arena Media Expert – група Havas, пекарня Paul і Hilton.

Реєстраційний формуляр www.ccifu.com.ua/ua/premija-stvoreno-zhinkami/jak-vzjati-uchast/

Подача документів кандидатів за адресою businesswoman2019@ccifu.com.ua