КІНО. КІНОКЛУБ: «КІНО ЖІНОЧОГО РОДУ» ПРОГРАМА 2

calendar 12 березня
clock 19:00
adress Кінотеатр Київ вул. Велика Васильківська, 19
З нагоди Міжнародного жіночого дня та Свята короткого метра в центрі уваги – твори молодих французьких кіномисткинь, представлені у двох короткометражних програмах

ПРОГРАМА 2

«Безтурботні», Луіз де Премонвіль, 24 хв
Двадцятирічний хлопець проводить безтурботний вечір з кількома друзями, не знаючи, що його життя буде перевернуто з ніг на голову.
 
«Недільний обід», Селін Дево, 13 хв
Неділя. Під час обіду Жан спостерігає за членами своєї сім'ї. Йому ставлять запитання, не слухаючи відповідей, дають йому поради, невпопад,  його пестять і глузують – це нормально, це ж недільний обід. 
 
«Перевертні-коханці», Янн Делатр, 22 хв
Між роботою, хлопцем, японським сусідом по кімнаті, Жюлі рішуче рухається в невірному напрямку в житті. Вона не помічає Себастьяна, який, однак, застосовує всю свою сором'язливість і незграбність, щоб спокусити її. Вони, можливо, опиняться вдвох на ніч, забувши, що завжди є ранок.
 
«Тільки звук», Ніна Маїні, 13 хв
Після ночі зйомки головний звукорежисер та оператор звуку завершують свою роботу, записуючи серію лише тільки звуків.
 
«Останній француз», Пьєр-Еммануель Юркан, 30 хв
Ремі робить неймовірні зусилля і хоче, щоб це зупинилося. Вирішено – він буде йти до армії. Проблема в тому, що він не наважується поговорити зі своїми чотирма кращими друзями: Бумом, Насером, Редуаном і Муса. Крім того, здається, що він зараз є останнім французом району.
 
«Птахи грому», Леа Місіус, 22 хв
Антонен і Леонор полюють на жайворонків. Він також терпить те, що його сестра є ненажерливою. Одного разу на них нападає собака.
 

 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema