«Сільське господарство Європи: від феодального устрою до агрохолдингів»

calendar 20 лютого
clock 19:00
adress Медіатека ФІУ Вхід вільний
Les territoires européens ont tous connu le féodalisme. Ils connaissent tous aujourd’hui l’économie de marché. L’exposé traitera, à partir de quelques illustrations et très loin de l’exhaustivité, de la trajectoire des agricultures européennes sur un millénaire.
Всі європейські території пережили період феодального устрою. Зараз вони управляються ринковою економікою. Робер Левек зробить короткий екскурс, звичайно, далекий від вичерпного, в тисячолітню історію сільського господарства Європи. 
Еволюція від земельних взаємовідносин в Англіїї XII-го століття до теперішніх часів буде представлена через аналіз основних тенденцій розвитку сільськогосподарських територій Європи протягом останніх десятиліть.   
 
З перекладом українською мовою 
Вхід вільний за реєстрацією
 


Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema